Absorbentu vispārējais raksturojums

Lai novērstu rūpnieciskas  darbības produktu iekļūšanas apkārtējā vidē, kā arī likvidētu un lokalizētu naftas, taukvielu produktu noplūdes dabai draudzīgā un ekonomiskā veidā, SIA DELTARS piedāvā ABSORBENTUS.

ABSORBENTI ir ūdeni neuzsūcoši naftas produktu, taukvielu un ķimikāliju absorbenti, kas izgatavoti no 100% polipropilēna.

Šis materiāls spēj uzsūkt naftas produktus taukvielas daudzumos, kas līdz pat 25 reizēm pārsniedz paša absorbenta svaru. Tāpēc tas ir lielisks risinājums produktu noplūdes novēršanai un likvidēšanai.

Pieaugot vides izglītībai un apziņai, kā arī vides aizsardzības likumdošanas prasībām, aizvien vairāk un vairāk rūpniecības un pakalpojumu nozarēs tiek izmantoti absorbenti.

ABSORBENTI tiek piedāvāta plašā sortimentā - paklāji, ruļļi, bonas, lokalizējošie stieņi, granulas u.c. Tādējādi šos absorbentus ir iespējams ātri un ekonomiski pielietot tieši nepieciešamajās vietās.

Absorbentu materiāli ikdienā ir neaizstājami – degvielas uzpildes stacijām, auto darbnīcām, katlu mājām, elektrostacijām, rūpniecības uzņēmumiem, ostām, lidostām, dzelzceļa kompānijām, armijai, policijai, ugunsdzēsējiem.

ABSORBENTI ir materiāli vides un cilvēku aizsardzībai. Tos izmanto gan milzīgu apmēru avārijās, gan ikdienišķās situācijās rūpniecības un pakalpojumu nozarēs, kad notiek dažāda veida šķidrumu noplūdes, sūces vai pilēšanas.

  • Materiāli ir viegli izvietojami un savācami bez speciālām iekārtām vai speciāli apmācīta personāla.
  • Visi šie materiāli ir izgatavoti no 100 % polipropilēna.
  • Medicīniski testēti. Nav toksiski vai citādi bīstami veselībai.
  • Uzliesmošanas temperatūra >316°C, pašaizdegšanās temperatūra >370°C.
  • Uzglabāšanas laiks ir neierobežots, īpaši uzglabāšanas apstākļi nav paredzēti. Utilizē sadedzinot.

Skatīties - VIDEO: Latvijas Dzelzceļš izmēģina mūsu produktu.

 

ABSORBENTU KATALOGI:

SPC ABSORBENTU ĶĪMISKĀ NOTURĪBA - PDF